E-Likit

Salt Likit tipik olarak alışılagelmiş geleneksel e-Likitlerden daha yüksek nikotin konsantrasyonuna sahiptir ve 20 mg ila 50 mg aralığında değişen güçe sahiptir. Bu da, sigarayı bırakmak isteyen veya varolan isteklerini azaltmak için daha yüksek bir nikotin dozuna ihtiyaç duyan Elektronik Sigara kullanıcıları için oldukça popüler bir seçenek haline getirir. Daha yüksek nikotin içeriğine ek olarak, Salt Likit daha yumuşak ve dolgun boğaz vuruşu ile daha hızlı nikotin sağlaması ile de bilinir. Bunun nedeni, nikotin tuzlarının vücut tarafından geleneksel nikotine göre daha süratli emilmesi ve çok daha az nefesle istekleri karşılamayı kolaylaştırmasıdır. Salt Likit, meyveli, mentollü ve tatlıdan ilham alan bir dizi lezzetli özel aromada mevcuttur ve Pod Mod Elektronik Sigara kullanıcılarına,aralarından tercih yapabilecekleri çok sayıda seçenek sunar.

Genellikle Pod sistemleri, diğer düşük wattlı cihazlarla kullanılır, bu da onları daha özel bir Elektronik Sigara Nikotin tuzlu e-Likit olarak da bilinen Salt Likit, daha pürüzsüz daha yoğun ve daha tatmin edici bir Elektronik Sigara deneyimi sunmak için özel tasarlanmış bir e-Likit türüdür. Geleneksel e-Likitlerin aksine, Salt Likit, tütün yaprağından ekstra elde edilen ve daha stabil bir nikotin formu sağlayan yüksek konsantrasyonda nikotin tuzları ile özel olarak formüle edilmiştir.

Elektronik Sİgara deneyimi tercih eden Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir tercih haline gelir.

Genel olarak, Salt Likit, daha yüksek nikotin konsantrasyonu sağladığı için daha doyurucu bir Elektronik Sigara deneyimi yaşamak isteyen Elektronik Sigara kullanıcıları için mükemmel bir seçenektir.

Bununla birlikte, çok yüksek nikotin seviyeleri sağlığınız için zararlı olabileceğinden, ölçülü bir şekilde kullanmak ve önerilen dozları aşmamak oldukça önemlidir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı