Aspire Breeze 2 Pod Mod
Aspire Breeze 2 Pod Mod

Aspire Breeze 2 Pod Mod

₺600.00
Tax included
COLOUR :

Rating :  

9 Yorum
Add to Wishlist
Last items in stock

Aspire Breeze 2 Pod Mod is a upgraded version of the popular Breeze AIO kit with a larger, 1000mAh battery, adjustable air, easy filling method and removable capsule system.

Aspire Breeze 2 Pod Mod protects a similar shape to the previous model, but now it has two buttons on the opposite sides of the body, which allows to remain free when pressed into a removable 3 mL partition and together.The original U-tech coil body is easily inserted under the mouth directly with the new airflow control ring, which eliminates the need of the mouth to the lung.Filling the pane, a 5mm refill port sealed with a silicone whid on the bottom of the capsule, literally an esinti.

New 1.0ΩBreeze 2 coil is specially designed for use with nicotine salt e-liquids, but also the original 0.6Ω, includingThe traditional freebase and nicotine e-liquids can also be used as Breeze coil.

The second generation kit is now run only with a single row button and has the features of drawing activation, but still protect the mouth cover!

1000mAh battery charge via a micro USB port on the side of the device.

Spare partitions are available here.

Note: Original Breeze 0.6Ω coils and new Breeze 2 1.0Ω coils can be replaced and can be used with both generations of the device.The air flow controller part of Breeze 2 sits on both coils.

Aspire
TB1605RED
2021-06-06

Data sheet

Battery Capacity
1000mAh
Internal Battery
There is
Cartridge
There is
Tank Capacity
2ml - 3ml
Charging Cable
There is
Charging Cable Type
Mini USB
ohms
1.0Ω
Coil
There is
Grade 
turay
12/22/2022

çok rahat bir cihaz

kullanımı seri akıcı sorunsuz aspire de piyasadaki iyilerden bri

Grade 
şeylin
12/22/2022

tüm gün bana mısın demiyor

aklıma geldikçe keyifle kullandığım elimden düşürmediğim günü kurtaran güzel bir cihaz bence çok keyifçi

Grade 
tolay
12/22/2022

kendi küçük işlevi

oldukça iyi bir cihaz tavsiye ederim

Grade 
derin
12/22/2022

işlevi çok iyi

cihaz sağlam taşıması ve muhafazası kolay koleksiyonumda yer aldı keyif aldım

Grade 
SUAT
12/22/2022

piyasadaki aslardan

ülkemizde bu ürünlere ulaşmakta doğru ürünü almakta tamamen araştırma sonucu ulaşabiliyoruz markada cihazda en iyiler arasında

Grade 
Erkin Karagül
07/04/2022

çok kullanışlı

boyutları çok ideal kadın eli için, hiç kaba durmuyor elimde. kargo da iyi paketli ve ürün jelatinli olarak geldi. çok memnun kaldım

Grade 
Işıl Nilüfer
07/04/2022

çok beğendim

kırmızı rengi çok hoşuma gitti performansı diğer aletlerle kıyaslayacak bilgim yok ama benim için tamamıyla yeterli

Grade 
M. Orkun Mirtaç
07/04/2022

fiyat performans

alet bisan bisikletler gibidir. 1 kere al kullan onun haricinde ne zaman aldığını unutturur sana<br /> basic fakat fevkalade etkin ve sağlam bir cihaz. <br /> günlük kullanım için birebirdir. Breeze çok tutunca 2'yi de çıkardılar iyi kilerimden diyebileceğim bir cihaz.

Grade 
Marcus Timi Torunoğlu
07/04/2022

farklı diye aldım

ürünün tasarımı fark ettiyseniz çok garip Aspire de fena marka değil<br /> denemek için aldım hem de koleksiyonuma koymaya Türkiye de vape çeşitlerinin kısıtlı olması çok üzücü maalesef<br /> yurt dışında çok yaygın kullanıyor insanlar ben de bayaa biriktirdim her seyehatten. Breeze 1 yok bende ama Breeze 2 gayet iyi herkese tavsiye ederim. Site yetkililerine ve çalışan arkadaşlara da hem çalışma titizlikleri hem de ülkemizde sektöre can verdikleri için teşekkür ederim. Çok memnunum 5 yıldız gerçekten

Write your review !

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close
WhatsApp Sales Line