Out-of-Stock

Dinner Lady V2000 Black Orange Crush Disposable Pod

₺390.00
Tax included
MG (Nicotine Ratio) :

Rating :  

4 Yorum
Add to Wishlist
Out-of-Stock

Dinner Lady V2000 Black Orange Crush Disposable Pod, Dinner Lady against special aromas developed with its expertise.You will not believe the flavor feast created in your language of fresh orange flavor.Use the most different and fresh alternative to use on pod mode devices.A new taste that is nominated for your rest.

Use at pod mod sets a new standard for devices Dinner Lady V2000 comes pre-filled and ready with 6.5mL salt liquid with 30mg and 50mg tsalt liquid options.1000mAh works with built-in battery and has about 2000 shot capacity.

With mesh coil system, you can expect a pure and full-flavored experience.Adjustable air inlet allows you to adjust your air flow precisely according to your preferences!

Easy to use and completely smooth Dinner Lady V2000 is perfect for moving with you!Just remove from the packaging and start steaming immediately using the breath sensor.There is no need to refill or charge your device, you can skip it when your work is finished.

Dinner Lady
TB143520MG
2021-06-06
Grade 
evrim
10/21/2022

kullanımı da kolay sitede bilgilendiriyor

çok fazla sıkıntılı sitenin olduğu şu ortamda hem orjinal ürüne ulaşmak hemde kısa sürede nitelikli hizmet almak bazen mümkün olmayabiliyor uzun zamandır bu siteden hizmet alıyorum aksama veya gecikme ile karşılaşmadım hem ürünleri çok kaliteli hem de seri çalışıyorlar...

Grade 
ERDİ
09/28/2022

site de cihaz da sağlam

pek çok dolandırıcının olduğu şu ortamda güvenilir bir site ürünlerinin arkasın da duruyorlar bana yanlış ürün göndermişlerdi ulaştım hemen telafi edildi açıkçası geri gönderdiğim ürünün bir daha gelmemesinden korkmuştum ama bir gün sora doğru ürün elimde idi tşk.

Grade 
MERT
09/28/2022

akaya gibi bir chaz

cihaz çok sağlam donanımsal özellikleri de çok iyi sevdim bu cihazı

Grade 
ARDIL
09/28/2022

aroması çok fresh

bu aromayı ilk kez deneyimledim çok keyifli buldum zevkle kullanıyorum

Write your review !

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close
WhatsApp Sales Line