Elf Bar 1500 Grape Disposable Pod

₺199.00
Tax included

Rating :  

5 Yorum
Add to Wishlist

Elf Bar 1500 Grape Disposable Pod with a wonderful flavor with one flavor.This tremendous aroma derived from freshly prepared grapes invites you to the feast of a flavor every breath.

Elf Bar 1500 Disposable Pod Mod is high quality use horse pod mod made with various fruity, sweet and tobacco aromas to help you quit smoking and is perfect for beginners.

Different from other devices, you do not need to change and charge the coil, cartridge.Although it is fashionable and light enough to fit your pocket, this device has a capacity of 1500 shots, which is equivalent to cigarettes up to 40.5% nicotine rate provides a strong effect, which makes it easier to quit smoking as it is enough to remove nicotine need in a cleaner and more clean way.It is easy to use with automatic breathable sensor.

Product Features:

1500 shot capacity.

50mg salt liquid (%5).

850mah battery (can not be charged).

Breathable sensor (no button to press).

4.8ml salt liquid capacity (refillable).

Fixed voltage from the first breath to last breath to ensure smooth and consistent taste throughout the duration of use.

Fine body design, comfortable mouthiness, light weight and portable on pocket.

TB1457
2021-06-06
Grade 
mercan
08/19/2022

tam keyifçi

inanası gelmiyor bu küçücük cihazın tüm bunları yaşattığına aroması ile cihaz inanılmaz bir uyum içerisinde bize de bu tarifi imkansız hazzı deneyimlemek kalıyor.

Grade 
ÇAĞMAN
08/19/2022

aklım gitti

arkadaşım hediye etti kullanmaya başladım...gerçekten çok başarılı.

Grade 
çelen
08/19/2022

keyif diye buna derim

zarafetiyle baş döndüren şıklığı ile göz kamaştıran bu cihazı bir de aroma kombini ile desteklemişlerki insanın inanası gelmiyor

Grade 
BİLGEKAĞAN
08/19/2022

zerafeti kadar aroması da özel

taş gibi sağlam kesintisiz seri içim deneyimi ve üzüm aroması...teknoloji bu olsa gerek...

Grade 
AZİZ
08/19/2022

keyfim yerinde

vallaha bu ürünlerle insanın keyfi yerine geliyor kokusuyla tadıyla dalından yeni kopmuş taze üzüm aroması ve içimin ulaştığı en keyifli hali mutlaka yaşanmalı diye düşünüyorum.

Write your review !

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close
WhatsApp Sales Line