Out-of-Stock

Elf Bar 1500 Watermelon Disposable Pod

₺199.00
Tax included

Rating :  

6 Yorum
Add to Wishlist
Out-of-Stock

Elf Bar 1500 Watermelon Disposable Pod with a sweet and juicy flavor.This use horse pod mod, which is not the fruit of summer months, brings juicy and sweet taste to a very different level, will bring you to the taste of snowpuz and leave a permanent juicy taste in your dam.

Elf Bar 1500 Disposable Pod Mod is high quality use horse pod mod made with various fruity, sweet and tobacco aromas to help you quit smoking and is perfect for beginners.

Different from other devices, you do not need to change and charge the coil, cartridge.Although it is fashionable and light enough to fit your pocket, this device has a capacity of 1500 shots, which is equivalent to cigarettes up to 40.5% nicotine rate provides a strong effect, which makes it easier to quit smoking as it is enough to remove nicotine need in a cleaner and more clean way.It is easy to use with automatic breathable sensor.

Product Features:

1500 shot capacity.

50mg salt liquid (%5).

850mah battery (can not be charged).

Breathable sensor (no button to press).

4.8ml salt liquid capacity (refillable).

Fixed voltage from the first breath to last breath to ensure smooth and consistent taste throughout the duration of use.

Fine body design, comfortable mouthiness, light weight and portable on pocket.

TB1467
2021-06-06
Grade 
AYNİL
08/19/2022

vazgeçilmezim

bir süredir kullanıyorum çok fresh bir ürün karpuzu iliklerinize kadar hissettiriyor

Grade 
YÜKSEL
08/19/2022

insan atmaya kıyamaz

böyle bir güzellik ve yaşattığı keyifli içim deneyimlerinden sonra kullan ama atma koleksiyona koya dönüşüyor...üçüncü ürünümü kullanıyorum tüm gün boyu tatlı karpuz aroması ile baş başasınız...

Grade 
ÇAĞLA
08/19/2022

ürün kalitesi çok iyi

özel tasarlanmış bu cihazlar sağlığımızı tehlikeye atmaz iken harika aromaları ve özel harman tütünleri ile kesintisiz içim deneyimleri sağlıyorlar...

Grade 
ŞİRİN
08/19/2022

abi bu nasıl şıklık

taşıması kolay kullanımı zevkli yaşattıkları harika kullanmaya devam.

Grade 
GÖKSU
08/19/2022

sigarayı bıraktırdı

tüm gün tatlı karpuz aroması ile içim yaparken ferah nefes sararmayan parmaklar kötü kokmayan saçlar ve çevresini rahatsız etmeyen...kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri.

Grade 
şehrazat
08/19/2022

şeker tadında

ilk kez kullanıyorum arkadaşlarımda gördüm ve tavsiye üzerine sipariş verdim şuna hayıflanıyorum ki yıllarca ciğerlerimi katranla doldurdum...daha birkaç aydır kullanıyor olmama rağmen aradaki farkı çok net görüyorum artık itici de kokmuyorum...

Write your review !

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close
WhatsApp Sales Line