Saltica Golem Salt Liquid
Saltica Golem Salt Liquid
Saltica Golem Salt Liquid
Out-of-Stock

Saltica Golem Salt Liquid

₺260.00
Tax included
Saltica Golem Salt Likit brings you the magnificent harmony of caramel, tobacco, ice cream and vanilla.
MG (Nicotine Ratio) :

Rating :  

11 Yorum
Add to Wishlist
Out-of-Stock

Home Saltica Liquid Properties

Home Saltica Tags there are mixtures that provide a special taste.The most important in these mixtures is caramel, tobacco, ice cream and vanilla.The unique taste arising from the wonderful combination of this quad is highly acclaimed by electronic cigarettes.

This liquid, which can give real tobacco taste and sugary flavor, is offered to users in 30 ML containers. %50 VG and %50 Launched with PG rate Home Saltica tags it is necessary to fill half to the chamber when used.The best results will be taken.

Electronic cigarettes are available on the market for about 15 years.Firstly, these electronic cigarettes found by a pharmacist have undergone many changes in this time.

As a result of these changes, the form of electronic cigarettes has changed and become safer.There are many types of markets with the change of the form of electronic cigarettes.In order to have a better form of use of new types of electronic cigarettes, liktes can be replaced.

Salt liquid it is a liquid that contains nicotine and flavors in different proportions, which is necessary to use electronic cigarette.This liquid turns into steam thanks to the system in electronic cigarettes and allows the person to experience a close to smoking.

A good electronic cigarette experience is likit lock point to achieve.The quality of liquids can cause the desired taste.So Home Saltica Tags quality, testimonials should be preferred by a strong product. 

Saltica
TB1550MG
2021-06-06
Grade 
Nilüfer
03/02/2023

Tebrikler

Takdir edilesi.

Grade 
Meriç
03/02/2023

Orjinal ürün

Kokusu karamel ama tadı enfes vanilyalı dondurma, içimi çok keyifli. Tütün de kendini hissettirip, “Ben buradayım” diyor.

Grade 
Ömer
02/27/2023

10 numara

Karamelli dondurma seviyorsanız bu likite aşık olacaksınız

  • 0 out of 1 people found this review useful.
Grade 
Burak
02/27/2023

Tam keyflik likit

Vanilyalı dondurma, karamel ve tütün. O kadar iyi bir aroma kombini olmuş ki deneyip kendiniz keyfine varın.

Grade 
Coşkun
02/20/2023

Başarılı

Tütün seven biri olarak çok beğendim.<br /> Kargo çok hızlı ve sağlam bir şekilde elime ulaştı. <br /> Güvenilir bir site güvenle alabilirsiniz

Grade 
Eser Cankuş
12/03/2022

Dondurma

Dondurma tadını karameli tütünü bir araya getirmişler pastane ve tütün tatlarını bu kadar iyi yorumlayan nadir markalardan SALTİCA

Grade 
Can
06/11/2022

beğenerek kullanıyorum

beğenerek kullandığım bir ürün. Kargo ve paketlemesi gayet özenliydi.

Grade 
şimal
06/07/2022

vanilya ve karameli çok severim zaten bayıldım

Grade 
seyfi
06/07/2022

mentollü sigara bile sevmiyorum hep aromasız likitler alıyodum bunu arkadaşımdan denedim o da bu siteden alıyomuş çok memnun kaldık. hayırlı işler

Grade 
s
06/07/2022

s

bence en iyi likit

Grade 
burhan
06/07/2022

karamelli şeyleri seviyorsanız kesin deneyin

Write your review !

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close
WhatsApp Sales Line