Uwell Caliburn KOKO Cartridge 4 Pcs
Uwell Caliburn KOKO Cartridge 4 Pcs
Uwell Caliburn KOKO Cartridge 4 Pcs
Uwell Caliburn KOKO Cartridge 4 Pcs

Uwell Caliburn KOKO Cartridge 4 Pcs

₺375.00
Tax included
Uwell caliburn coco cartridge 4 offers a long-lasting use.With 4 packages, you can continue to use pod mode without taking cartridges for a long time.

Rating :  

7 Yorum
Add to Wishlist

Uwell Caliburn KOKO Cartridge Set with 4

Until the choice of salt liquid e-cigarette, salt liquid e-cigarette cartridge it is necessary to treat quite attentively in selection.This will allow you to make a better choice uwell caliburn coco cartridge with 4, it offers a long-lasting use.With 4 packages, you can continue to use e-cigarette without taking cartridges for a long time.

Uwell Caliburn Koko Cartridge when finished using other cartridges included in the package, you can stop completely away from the idea of taking new cartridge.This model, which is user-oriented, is suitable for those who want to continue with e-cigarette pleasure without interruption.People who have been trying for a long time to quit smoking can decide directly on e-cigarette models.

You can make the use of e-cigarette more cleanly to suit every taste.The cases where users are complained of such users, such as leaking liquid in salt liquid e-cigarette models will certainly not be concerned.

Because they also have a cartridge structure, you can continue to use the same way by attaching the cartridge does not end.The only liquid e-cigarettes that bring another pale to the use of e-cigarette are one of the recommended options for users to offer a better experience.

The use of e-cigarette also leads to the emergence of a more accurate result in the environment.If complaints such as cigarette smell in old periods are too much messages to you, and if you want to protect your family from the effects of smoking, you can permanently avoid this situation, making decisions in one of the e-cigarette models.

Choosing the right e-cigarette and Uwell caliburn cocho cartridge thanks to its use, you will stay in a long time satisfaction.

People who want to permanently quit smoking are using their preferences since e-cigarette models.Thanks to these devices, it can be permanently veiled to cigarettes that have become a complaint.The e-cigarette models, which offer undamaged and natural smoking, are also completely finalized in budget troubles arising from smoking.

Moreover, e-cigarettes that offer an advanced user experience are filled with the features that users like in their renewed form. Salt liquid e-cigarette while the models offer a more reliable and comfortable use, e-cigarette will appear in the use of all the problems.It is possible to make the use of e-cigarette more clean and hassle-free.

Uwell
TB348

Data sheet

Tank Capacity
2 ml
Quantity in Box
4 pcs
ohms
1.2Ω
Grade 
ÜNAL
09/12/2022

doğru ürüne ulaşmakta zor

şu ana kadar pek çok darbe yedim... arkadaşım bu siteyi önerdi doğru ürünü buldum ve nitelikli hizmete ulaştım arkadaşıma ve siteye sonsuz tşk. emeklerinize sağlık.

Grade 
ELİF DİĞDEM
09/12/2022

bu siten hiç kırık veya çatlak ürün gelmedi

bir çok yerden zarar gördükten sonra arkadaşım bu siteyi önerdi üçüncü siparişim olmasına rağmen hiç bir sorun ve gecikme ile karşılaşmadım aldığım ürünler de tamamen orjinal ve ambalajı açılmamış bende müdavimleri arasına katıldım.<br />

Grade 
GÜRKAN
09/12/2022

bundan önce aldığım ürünler ikinci gün çöp oldu

daha elime aldığım anda çatlak olduğunu fark ettiğim ürünü iade etmek için defalarca aradığımda karşımda kimseyi bulamadım öyle bir zamanda arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteden sipariş ettim hepsi orjinal ve taş gibi geldi.

Grade 
AYHTUNÇ
09/12/2022

orjinaj ürün

daha elinize aldığınızda anlıyorsunuz orjinal ürünler olduğunu kullan kullan hiç bir şey olmuyor taş gibi çok severek kullanıyorum aldığım ürünleri..

Grade 
BAHAR
09/09/2022

sağlam kaliteli ürün

hızlı bir şekilde iyi paketlenmiş olarak elimize ulaşıyor sitenin geri dönüşleri de güzel anında sorularımız cevaplanırken sorunlara da çözüm üretiliyor.

Grade 
ERKAL
09/09/2022

birkaç farklı siteden ürün aldım

biri bozuk geldi diğer siteden iki ürün sipariş ettim tek ürün gönderdiler ve hiç bir şekilde durumu telafi yoluna gitmediler... bu siteden dördüncü siparişim şu ana kadar bir sorun yaşamadım ürünler orjinal tşk.<br />

Grade 
06/08/2022

başka siteden almıştım sahteymiş iki günde çatladı param çöpe gitti. bunlar geldiğinde emin oldum ilk aldıklarımın sahte olduğuna. aradaki farkı elinize aldığınızda direkt anlıyorsunuz.

Write your review !

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close
WhatsApp Sales Line