Geekvape

730,00 TL
Geekvape Wenax K1 Pod Mod,olağanüstü tasarımı ve gözalıcı renk seçenekleri ile karşınızda TÜKENMEDEN SİPARİŞ ET HEMEN SEN DE AL!
1.530,00 TL
Geekvape B60 Pod Mod,en son teknolojisi, mükemmel tasarımı ve kullanıcıları hayran bırakan üst performansı ile büyülerken HEMEN SİZ DE RENGİNE KARAR VERİN!!!
1.630,00 TL
Geekvape Aegis Boost Pro B100 Kit,harika cihaz olarakta bilinen bu teknoloji harikası ürün kullanıcıları mest etmekle kalmayıp herkesten tam puan aldı KAÇIRMA!!!
715,00 TL
Geekvape Wenax H1 Pod Mod,çok üstün performansa sahip cihaz kullanıcıların yüksek beğenisini kazanmıştır. TIKLAYIN SİZ DE ALMAKTA GECİKMEYİN!!!
1.450,00 TL
Geekvape Aegis Solo 2 Mod,yüksek teknolojisi olağan üstü istikrarlı performansı ve mükemmel kullanımı ile tüm zamanların kullanım rekoru kıran CİHAZI KAÇIRMA!
(8)
680,00 TL
Geekvape Aegis One Pod Mod,zarif şık bir ürün olmakla kalmayıp kullanım kolaylığı ve performansı ile de dikkatleri çeken cihazı BİR TIKLA HEMEN SİPARİŞ VER!!!
(11)
585,00 TL
Geekvape Sonder U Pod Mod,kolay kullanımı şık tasarımı ile kullanıcıların yüksek beğenisini kazanan bu özel ürünü HEMEN SİPARİŞ EDİN!!!

Geekvape, 2015 yılından günümüze kadar yüksek kaliteli Elektronik Sigara ürünleri sunan,sektörün tanınmış markaları arasında yer alan, büyük bir kullanıcı kitlesine sahip tanınmış bir Elektronik Sigara markasıdır. Geekvape Elektronik Sigara markasının en önemli özelliklerinden biri kalite ve güvenliğe verdiği olağanüstü önemdir.Tüm ürünleri, ileri teknoloji kullanılarak yüksek kaliteli malzemeler ve bileşenlerle üretilen, kullanıcı güvenliğini en üst seviyede karşılamak için de titiz testlerden geçirilen teknoloji harikası cihazlardır. Geekvape markası,ürünlerini geliştirmek ve Elektronik Sigara teknolojisindeki en son gelişmelerden haberdar olmak için sürekli çalışan özel bir araştırma ve geliştirme arge ekibine sahiptir. Geekvape Elektronik Sigara, geniş ürün yelpazesi ile hem yeni başlayan hem de profesyonel Elektronik Sigara kullanıcılarına yönelik pek çok birbirinden cazip model sunmaktadır. Geekvape Pod Mod, Elektronik Sigara, Kartuş ve Coil gibi pek çok Elektronik Sigara ürününü geliştirip yüksek kalite ile Pod Mod kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Hem Salt Likit’ler hem de e-Likit’ler ile kullanılabilecek pek çok farklı özel ürün seçeneğine sahip olan Geekvape Elektronik Sigara, e-Likit ve Salt Likitlerden Pod Mod kullanıcılarının maksimum keyif alması için gerekli olan bütün Elektronik Sigara bileşenlerini en doğru ve kaliteli olarak bir araya getirmektedir. Son dönemde tüm dünya genelinde oldukça yaygınlaşan Pod Mod kullanımı ile beraber çok farklı bir seviyeye ulaşan Geekvape Elektronik Sigara Cihazları, Elektronik Sigara kullanıcılarına aradıkları hem Salt Likit lezzetini ve dolgun boğaz vurumunu eşsiz yüksek kalite ile birlikte sunmaktadır.

Geekvape Elektronik Sigara ürünlerinin en yenileri ile anında buluşmak isterseniz www.juulpodmod.com adresini ziyaret edip,tüm Türkiye'den sipariş verebilir kapıda ödeme avantajı ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı