Geekvape Kartuş

310,00 TL
Geekvape U Pod Kartuş,en güncel sistemle üretilmiş dayanıklı ve kaliteli olan bu ürünü siz de BİR TIKLA SİPARİŞ VERİN HEMEN KULLANIN!!!
(1)
395,00 TL
GeekVape Aegis Boost Coili,en güncel teknolojiden üretilen ürün kesintisiz ve yüksek performanslı içimin en önemli bileşenlerindendir.HEMEN SİZ DE ALIN!!!
(6)
390,00 TL
GeekVape P Coil,yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş dayanıklı ürün performansı düşmeyan istikrarlı içim olanağı ile kullanıcıların favorisi olmuştur.HEMEN ALIN!!!
350,00 TL
Geekvape B60 Pod Kartuş;kaliteli, uzun ömürlü ve performansı yüksek ürün tüm kullanıcıların tercih ettiği bir ürün HEMEN SİZ DE ALIN KULLANMAYA BAŞLAYIN!!!
350,00 TL
Geekvape Aegis Boost Pro B100 Kartuş,uzun ömürlü ve dayanıklı bileşenlerden oluşan özel bir ürün sorunsuz kullanımı ile tercih edilmekte HEMEN SİPARİŞ ET!!!
(6)
350,00 TL
Geekvape Aegis Nano Kartuşu,uzun ömürlü ve kaliteli en güncel teknoloji ile bu ürün kullanıcıların favorisi oldu SİZ DE SİPARİŞ EDİN HEMEN KULLANIN!!!
(1)
390,00 TL
GeekVape Aegis G-Coil,sorunsuz kaliteli ve yüksek doyuma ulaşan içimin ayrılmaz bileşeni olan bu özel ürünü BİR TIKLA HEMEN SİPARİŞ EDİN!!!
(1)
490,00 TL
Aegis Boost Plus Pro Rdta / Rba Pod Kartuş,sorun suz içim olanağı sunan yüksek performanslı bu ürünü vakit kaybetmeden HEMEN SİZ DE SİPARİŞ EDİN SİZ DE ALIN!!!

Geekvape sektörde, yüksek kaliteli vape cihazları ve aksesuarları üreten son derece saygın bir Elektronik Sigara üreticisidir. Pod Kartuşları ve Coilleri, olağanüstü performansları, kullanım kolaylıkları ile çok çeşitli cihazlarla uyumlulukları nedeniyle dünya çapında Pod Mod kullanıcıları arasında oldukça popülerdir. Geekvape Pod Kartuşları, kolaylık ve kullanıcı dostu olması düşünülerek tasarlanmıştır. 2ml'den 5.5ml'ye kapasiteye kadar çeşitli boyutlarda ve kapasitelerde gelirler ve e-Likitinizi yeniden doldurmayı çocuk oyuncağı haline getiren üstten doldurma sistemlerine sahiptirler. Kartuşların takılması ve çıkarılması da çok kolaydır, bu da onları her zaman hareket halinde olan Elektronik Sigara kullanıcıları için mükemmel bir seçenek haline getirir. Geekvape Pod Coilleri yüksek kaliteli özel alaşımlı malzemelerden üretilmiştir, yoğun lezzet ve tatmin edici buhar üretimi için optimize edilmiştir. Tercih ettiğiniz e-Likit veya Salt Likit ile en iyi şekilde çalışan Geekvape’lerden istediğinizi seçmenize olanak tanıyan 0,4ohm ila 1,2ohm arasında çeşitli direnç seviyelerinde mevcutturlar. Coiller uzun ömürlüdür ve tutarlı performans sağlayarak her seferinde mümkün olan en iyi Elektronik Sigara deneyimini elde etmenizi sağlar. Geekvape Pod kartuşlarının ve Coillerinin öne çıkan özelliklerinden biri de dayanıklılıklarıdır. Uzun süre dayanacak şekilde üretilmişlerdir ve uzun süre boyunca güvenilir ve istikrarlı bir Elektronik Sigara kullanımı sağlarlar. Bu, pod kartuşlarınızı veya coillerinizi çok sık değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz e-likidin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Kartuşlar ve Coiller de sızıntıya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanım deneyiminizin sorunsuz kalmasını sağlar. Özetle, optimize lezzet ve buhar üretimi, kolay kurulum ve çıkarma ve sızıntıya dayanıklı tasarımlarıyla Geekvape Pod Kartuşları ve coilleri, dünya çapında Pod Mod kullanıcıları için en iyi seçimdir. www.juulpodmod.com web sayfası ile en yeni Geekvape ürünlerini %100 orijinallik garantisiyle Türkiye’nin istediğiniz yerinden satın alabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı