Nasty Juice Salt

(7)
369,00 TL
Nasty Vanilla Cuban Salt Likit,tütün ile zengin vanilya aromasını optimize eden özel bileşeni ve kalıcı,yoğun aroması ile kullanım rekoru kırıyor HEMEN AL!!!
(6)
369,00 TL
Nasty Shisha Green Grape Salt Likit,dalından yeni kopmuş taze yeşil üzümün özel aroması ile içim keyfini doruklara taşıyan efsane lezzeti BİTMEDEN HEMEN AL!!!
(9)
369,00 TL
Nasty Salt Bronze Blend Salt Likit,Tereyağlı kremsi vanilyanın tütün ile kombini sonucunda oluşan mükemmel kalıcı dolgun ve popüler AROMAYI TÜKENMEDEN ALIN!!!

Nasty Juice Elektronik Sigara sektöründe, benzersiz ve yüksek kaliteli aromalarıyla tanınan çok popüler bir Malezya e-Likit markasıdır. Marka 2015 yılında kuruldu ve yenilikçi lezzet kombinasyonları ve kaliteli içerikleri nedeniyle Elektronik Sigara topluluğunda hızla popülerlik kazandı. Nasty Juice, meyveli, mentollü ve tatlıdan ilham alan özel karışımlar da dahil olmak üzere çok çeşitli Salt Likit aromaları da sunmaktadır. Nasty Juice markasının en popüler aromalarından bazıları arasında frenk üzümü ve nane karışımı Bad Blood; ananas ve misket limonu karışımı Slow Blow ve mango ile nanenin lezzetli bir kombinasyonu olan Cush Man yer almaktadır. Nasty Juice'u diğer Salt Likit markalarından ayıran en önemli şeylerden biri de kalite ve güvenliğe olan yüksek bağlılığıdır. Nasty Juice markanın tüm Salt Likitleri yüksek kaliteli içeriklerle üretilir ve zararlı kirleticilerden arınmış olduklarından emin olmak için ayrıntılı testlerden geçirilir. Ayrıca Nasty Juice, ürünlerinin güvenliğini sağlamak için sadece çocuklara dayanıklı özel şişeler kullanmaktadır. Kalite ve güvenliğe olan bağlılığının yanı sıra Nasty Juice, göz alıcı ambalajlarıyla da kullanıcıların takdir ve beğenisini kazanmıştır. Her bir Salt Likit, mağaza raflarında göze çarpan cesur ve ayırt edici bir tasarıma sahip eşsiz renkli ve göz alıcı bir şişelerde paketlenmiştir. Genel olarak Nasty Juice, Pod Mod kullanıcılarına yüksek kaliteli ve lezzetli Salt Likitler sağlamaya kendini adamış bir markadır. Eşsiz lezzet kombinasyonları, güvenliğe olan bağlılığı ve dikkat çekici ambalajı ile Nasty Juice'un dünyanın dört bir yanındaki Pod Mod kullanıcıları arasında favori haline gelmesi hiç te şaşırtıcı değildir. Denemek için yeni bir Salt Likit markası arıyorsanız, Nasty Juice kesinlikle deneyimlemeye değer bir markadır. www.juulpomod.com web sayfasından orijinal Nasty Juice Salt Likit çeşitlerini kapıda ödeme avantajı ile satın alabilir ve keyifle Pod Mod cihazlarınızda kullanmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı