Aspire Бриз 2 Pod Mod

600,00 TL
Tax included
ЦВЕТ :

Rating :  

9 Yorum
Add to Wishlist
Last items in stock

Aspire Breeze 2 Pod Mod - это обновленная версия популярного комплекта Breeze AIO с более крупной, 1000mAh аккумулятор, регулируемый воздух, простой метод наполнения и съемная капсульная система.

Aspire Бриз 2 PodМод защищает подобную форму к предыдущей модели, но теперь он имеет две кнопки на противоположных сторонах тела, что позволяет оставаться свободными при нажатии на съемный раздел 3 мЛ и вместе.Оригинальное тело катушки U-tech легко вставляется под рот непосредственно с новым кольцом управления воздушным потоком, которое устраняет необходимость рта в легкие.Заполняя пане, порт заправки 5 мм, загерметизированный силиконом, плетенным на нижней части капсулы, буквально эсинти.

Новая катушка 1.0ΩBreeze 2 специально конструирована для использования с никотин соль e-жидкость, но также первоначальный 0.6Ω, включаяТрадиционная freebase и никотиновые жидкости также могут быть использованы в качестве катушки Breeze.

Набор второго поколения теперь работает только с одной кнопкой строки и имеет особенности активации чертежа, но все еще защищает крышку рта!

1000 рубмАх заряд батареи через микро USB порт на стороне устройства.

Запасные перегородки доступны здесь.

Примечание: оригинальные катушки Breeze 0.6Ω и новые катушки Breeze 2 1.0Ω могут быть заменены и могут использоваться как с поколениями устройства.Контроллер воздушного потока часть Breeze 2 сидит на обеих катушках.

Aspire
TB1605RED
2021-06-06

Data sheet

Емкость батареи
1000 мАч
Внутренняя батарея
Есть
Картридж
Есть
Емкость бака
2мл - 3мл
Зарядный кабель
Есть
Тип зарядного кабеля
Мини-USB
Ом
1,0 Ом
Катушка
Есть
Grade 
turay
2022-12-22

çok rahat bir cihaz

kullanımı seri akıcı sorunsuz aspire de piyasadaki iyilerden bri

Grade 
şeylin
2022-12-22

tüm gün bana mısın demiyor

aklıma geldikçe keyifle kullandığım elimden düşürmediğim günü kurtaran güzel bir cihaz bence çok keyifçi

Grade 
tolay
2022-12-22

kendi küçük işlevi

oldukça iyi bir cihaz tavsiye ederim

Grade 
derin
2022-12-22

işlevi çok iyi

cihaz sağlam taşıması ve muhafazası kolay koleksiyonumda yer aldı keyif aldım

Grade 
SUAT
2022-12-22

piyasadaki aslardan

ülkemizde bu ürünlere ulaşmakta doğru ürünü almakta tamamen araştırma sonucu ulaşabiliyoruz markada cihazda en iyiler arasında

Grade 
Erkin Karagül
2022-07-04

çok kullanışlı

boyutları çok ideal kadın eli için, hiç kaba durmuyor elimde. kargo da iyi paketli ve ürün jelatinli olarak geldi. çok memnun kaldım

Grade 
Işıl Nilüfer
2022-07-04

çok beğendim

kırmızı rengi çok hoşuma gitti performansı diğer aletlerle kıyaslayacak bilgim yok ama benim için tamamıyla yeterli

Grade 
M. Orkun Mirtaç
2022-07-04

fiyat performans

alet bisan bisikletler gibidir. 1 kere al kullan onun haricinde ne zaman aldığını unutturur sana<br /> basic fakat fevkalade etkin ve sağlam bir cihaz. <br /> günlük kullanım için birebirdir. Breeze çok tutunca 2'yi de çıkardılar iyi kilerimden diyebileceğim bir cihaz.

Grade 
Marcus Timi Torunoğlu
2022-07-04

farklı diye aldım

ürünün tasarımı fark ettiyseniz çok garip Aspire de fena marka değil<br /> denemek için aldım hem de koleksiyonuma koymaya Türkiye de vape çeşitlerinin kısıtlı olması çok üzücü maalesef<br /> yurt dışında çok yaygın kullanıyor insanlar ben de bayaa biriktirdim her seyehatten. Breeze 1 yok bende ama Breeze 2 gayet iyi herkese tavsiye ederim. Site yetkililerine ve çalışan arkadaşlara da hem çalışma titizlikleri hem de ülkemizde sektöre can verdikleri için teşekkür ederim. Çok memnunum 5 yıldız gerçekten

Write your review !

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close
Линия продаж WhatsApp