Smok

(14)
1.165,00 TL
Smok IPX80 Pod Mod,Sektörün lideri ve onun enlerinin başında gelenlerden biri olan bu ürün içimi keyif ötsine taşıyarak mükemmel konfor sağlıyor HEMEN AL!!!
(9)
1.130,00 TL
Smok Nord 4 Pod Mod,teknolojik tasarımı yüksek istikrarlı performansı ve ideal boyutuyla kullanıcıların içim keyfini şölene dönüştürüyor SİZ DE ALIN!!!
(9)
990,00 TL
Smok Novo 4 Pod Mod,en son teknoloji, en yüksek performans, en konforlu içim keyfi; kullanıcılara dudak uçuklatan bu cihazı HEMEN SİZ DE ALIN KAÇIRMAYIN!!!
1.450,00 TL
Smok RPM 85 Pod Mod,elektronik sigaranın kralı olarak ta bilinir çok fazla özelliğe sahip teknoloji milyoneri bu cihaz ayakalrınızı yerden KESER KAÇIRMAYIN!!!
1.490,00 TL
Smok RPM 100 Pod Mod,bütün teknolojik özellikleri bünyesinde toplayan,en güncel tasarımı ile rakiplerini geride bırakan cihazı KULLANMA AYRICALIĞINI YAŞAYIN!!!
(2)
760,00 TL
Smok Acro Pod Kit,mükemmel bir içim kalitesi sunan yüksek performanslı son teknoloji ile üretilmiş bu ürünler içime yeni bir çığır açmıştır MUTLAKA DENEYİN!!!
(9)
1.025,00 TL
Smok Nord 2 Pod Mod,üstün performansı ve şaşırtan istikrarı ile kullanıcıları mest eden teknoloji harikası bu özel CİHAZI KULLANMA AYRICALIĞINI YAŞAYIN!!!
(22)
1.155,00 TL
Smok Nord 5 Pod Mod;kalite, sağlamlık,yüksek performans ve istikrarın yanı sıra en son teknoloji ile üretilmiş teknolojik harikası cihazı geç kalmadan ALIN!!!
(7)
855,00 TL
Smok Nord Pro Pod Mod,bir cihaz da ararnan bütün özelliklere sahip üstün performanslı yüksek donanımlı bu cihazı kullanma ayrıcalığını SİZ DE YAŞAYIN!!!
890,00 TL
Smok RPM 25W Pod Mod,yüksek teknolojik donanımı ve üstün performansı ile kullanıcılara her türlü kolaylığı sağlayan HEMEN CİHAZI BİR TIKLA SİPARİŞ EDİN!!!
(19)
630,00 TL
Smok Solus 2 Pod Mod,sahip olduğu teknoloji ile içime yeni boyut kazandıran cihaz kullanıcıların beğenisini kazanarak liderliğini ilan etmiştir,SİZ DE ALIN!!!
(11)
1.120,00 TL
Smok Thallo Pod Mod SMOK Thallo Kit, dahili bir 3000mAh şarj edilebilir pil ve bir C Tipi şarj bağlantı noktasına sahiptir. Yüksek kapasiteli pil, bekleme süresini uzatır ve...
(7)
880,00 TL
Smok Nfix Pro Pod Mod,özel tasarım, en son teknoloji,yüksek performans ultra kullanım kolaylığı ve eşsiz kullanım avantajı olan bu CİHAZI MUTLAKA EDİNİN!!!
(8)
850,00 TL
SMOK Nfix-mate Pod Mod kit, dahili 1000 mAh bataryaya ve 1-25 watt çıkış gücüne sahiptir.
(9)
750,00 TL
Smok Nfix Pod Mod Elektronik Sigara 1 Watt'tan 25 Watt'a kadar çıkabilen akım çıkış gücü, sizi cihazı sık şarj etme derdinden kurtarıp içim keyfinize odaklanmanızı sağlayan...

SMOK markası, elektronik sigara sektöründe önde gelen bir firma olarak bilinir ve yüksek kaliteli elektronik sigaraları ile yenilikçi elektronik sigara teknolojisini kullanıcılarına sunmaktadır. Smoktech, hem yeni başlayanların hem de tiryaki elektronik sigara gurmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için başlangıç kitleri, pod sistemleri, kutu modları ve tanklar gibi çeşitli ürünler sunmaktadır. SMOK pod mod e-sigaralarının en önemli özelliklerinden biri, gelişmiş teknoloji sistemleri sayesinde pürüzsüz ve tatmin edici bir elektronik sigara içim deneyimi sağlamasıdır. Bu cihazlar, güçlü pilleri, gelişmiş yonga setleri, patenli ve üstün koruma sistemlerinin yanı sıra özelleştirilebilir ayarlarla donatılmıştır. Böylece kullanıcıları deneyimlerini kendi tercihlerine göre de şekillendirebilmektedir. SMOK Pod Mod Elektronik Sigaralar, şık ve zarif tasarımlarıyla da dikkat çeker ve birçok farklı renk ve kaplamalı tasarıma sahiptir. Smok markası, elektronik sigara teknolojisinin sınırlarını sürekli olarak zorlayarak yeni özellikler ve yenilikler sunmaktadır. SMOK Pod Modlar, farklı ihtiyaç ve tercihlere hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Başlangıç kitleri, cihazlar, tanklar, coil'ler gibi elektronik sigara ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için her şeyi sunan marka ayrıca, kutu modları, atomizerler ve tanklar gibi özelleştirilebilir ürünler de sunar. Ayrıca SMOK, geleneksel coiller, mesh coiller ve seramik coiller dahil olmak üzere birçok farklı coil seçeneği sunar ve aynı zamanda istenilen aromalı salt nikotin tuzu içeren salt likitler de dahil olmak üzere çeşitli salt ve e-likitler ile çalışabilmektedir. Özet olarak, SMOK markası, yüksek kaliteli ve donanımsal özellikli elektronik sigaraları ve yenilikçi teknolojileriyle tanınan; VAPE dünyasının önde gelen bir markasıdır. İster yeni başlayan ister deneyimli bir elektronik sigara kullanıcısı olun, SMOK Pod Mod Elektronik Sigaralar size pürüzsüz ve tatmin edici bir elektronik sigara deneyimi sağlayacak çeşitli ürünler sunar. Bu ürünleri İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye'nin diğer tüm şehirlerinden www.juulpodmod.com adresini ziyaret ederek alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı