Smok Kartuş

(5)
399,00 TL
Smok Nord Coil,yüksek kalitesi ve uzun süreli kullanıma uygun performası ile kullanıcıların birinci tercihi olan bu ürünü MUTLAKA SİZ DE DENEYİMLEYİN!!!
(4)
340,00 TL
Smok Nord 4 Kartuş, kaliteli ve uzun süre kullanıabilen bir malzeme olması sebebiyle kullanıcıların favorisi olan bu ürünü MUTLAKA SİZ DE TERCİH EDİN!!!
(9)
345,00 TL
SMOK Nfix Kartuş, en yüksek kalitede tada sahip nihai MTL buharlama olacak şekilde tasarlanmış bir DC 0.8Ω MTL Dual Coil bulunur.
(2)
370,00 TL
Smok IPX 80 Kartuş,kaliteli malzemeden yapılmış uzun ömürlü bir ürün içim süresinin ve kalitesinin kesintisiz olmasında önemli bir etken HEMEN SİZ DE ALIN!!!
(1)
320,00 TL
Smok Novo 4 Kartuş,dayanıklı sağlam malzemeden yapılmış bu ürünü deneyenler istikrarlı ve uzun ömürlü kullanımından dolayı FAVORİLERİ OLDU SİZ DE ALIN!!!
(1)
340,00 TL
Smok Acro Pod Kartuş,en güncl teknoloji ile üretilmiş kaliteli ve nitelikli bir ürün her seviyeden kullanıcı gibi siz de Pod Mod DENEYİMİNİZ DE MUTLAKA KULLANIN!!!
(7)
399,00 TL
Smok RPM40-80 Coil,kullanıcılar tarafından süper ürün olarakta bilinen bu coil her seviyeden kullanıcı trafından tam puan aldı MUTLAKA SİZ DE DENEYİN!!!
350,00 TL
Smok RPM 85 - 100 Pod Kartuş,yüksek kaliteli dayanıklı bileşenlerden oluşmuş,içim kalitesini yükselten bu nitelikli ürünü HEMEN ALIN SİZ DE KULLANIN!!!
350,00 TL
Smok RPM 5 Pod Kartuş,sağlam dayanıklı ve uzun ömürlü ürünü HEMEN ALIN İÇİM KEYFİNİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE İKİYE KATLAYIN!!!
(3)
290,00 TL
Smok Fetch Pro RGC Boş Kartuş,uzun ömürlü dayanıklı ve kaliteli içime yeni bir boyut getiren bu özel ürünü SİZ DE HEMEN ALIN KULLANIN KEYİFLİ İÇİM YAŞAYIN!!!
280,00 TL
Smok RPM 25W Pod Kartuş, pod mod içimine yeni bir boyut getiren bu uzun ömürlü dayanıklı ürünü BİR TIKLA SİPARİŞ VERİN MUTLAKA SİZ DE ALIN!!!
(4)
320,00 TL
Smok RPM40 Kartuş, sağlam uzun ömürlü ve dayanıklı ürün sayesinde içim daha keyifli ve sorunsuz şekilde yapılabilmekte.HEMEN SİPARİŞ VERİN SİZ DE KULLANIN!!!
(5)
290,00 TL
Smok Solus 1 - 2 Kartuş,yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılmış olup içim kalitesinin sorunsuz ve keyifli bir şekilde yapılmasını sağlar SEN DE AL!!!
(8)
435,00 TL
Smok RPM2 Coil,pod mod kullanımına yeni,uzun ve kesintisiz bir boyut getiren bu özel dayanıklı ürünü BİR TIKLA HEMEN SİZ DE SİPARİŞ EDİN!!!
440,00 TL
Smok Vape Pen 22 Coil,yüksek kaliteli ve dayanıklı ürün içim de oluşabilecek pürüzleri ortadan kaldırarak daha keyifli hale getirmiştir.SİZ DE KULLANIN!!!
(1)
380,00 TL
Smok Nord Kartuş + 2 Coil - 3ML Kartuş Kapasitesi,pod mod ta oluşacak pürüzleri ortadan kaldıran bu uzun ömürlü kaliteli ürünü SİZ DE ALIN KEYİFLE KULLANIN!!!
(3)
340,00 TL
Smok RPM80 Kartuş,en güncel teknoloji ile üretilmiş sağlam dayanıklı yüksek performanslı bu ürünü GEÇ KALMADAN HEMEN SİZ DE SİPARİŞ EDİN!!!
(7)
450,00 TL
Smok RPM 3 Coil,içim kalitesini yükselten oluşabilecek sorunları berteraf eden bu ürünü mutlaka ALIN SİZ DE KEYİFLE İÇİM YAPMANIN HAZZINI YAŞAYIN!!!
(1)
320,00 TL
Smok RPM 4 Pod Kartuş,rorunsuz yüksek konforlu bir pod mod içimi yaşayabilmek için bu ürünü HEMEN SİPARİŞ EDİP SİZ DE İÇİM KEYFİNİZİ KATLAYIN!!!
280,00 TL
Smok Nord Pro Kartuş,uzun ömürlü ve dayanıklı ürünü alıp içim keyfinizi ikiye katlayarak konforlu içimin hazzını SİZ DE YAŞAYIN!!!
(5)
360,00 TL
Smok Nord 5 Boş Kartuş,en güncel teknoloji ile üretilen dayanıklı uzun ömürlü özel bileşenlerden oluşan bu ürünü HEMEN ALIN SİPARİŞ VERMEKTE GECİKMEYİN!!!
(2)
320,00 TL
Smok Nfix Pro Boş Kartuş, içimi kaliteli nitelikli uzun ve başarılı şekilde gerçekleşmesini sağlayan dayanıklı ürün pod mod kullanımını SAĞLAR SEN DE AL!!!
(4)
300,00 TL
Smok TVF12 V12 Coil,içim kalitesini yükseltip en doyuma ulaşmış keyifli içimler yapılmasını sağlayan DAYANIKLI ÜRÜNÜ GECİKMEDEN HEMEN ALIN SİZ DE KULLANIN!!!
(1)
310,00 TL
Smok RPM2 3'lü kartuş,içimin kesintisiz kaliteli ve nitelikli bir şekilde yapılmasını sağlayan yüksek performanslı bu ÜRÜNÜ HEMEN SİZ DE SİPARİŞ EDİN!!!
(5)
399,00 TL
Smok LP1 Coil,uzun ömürlü dayanıklı ve nitelikli ürün içim de oluşabilecek sorunları ortadan kaldırarak keyifli ve konforlu içim imkanı sunar SEN DE AL!!!
(1)
330,00 TL
SMOK Novo 2 Kartuş,içime sorunsuz ve kaliteli bir akış kazandıran bu özel ürünü mutlaka VAKİT KAYBETMEDEN SİZ DE SİPARİŞ VERİN!!!

SMOK Pod Kartuşu, SMOK Pod sistemini benimseyen küçük, yeniden doldurulabilir bir tanktır. Kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve kompakt boyutu onu hareket halindeyken, kullanımını ideal hale getirir. SMOK Pod kartuşu tipik olarak çoğu kullanıcı için yeterli olan yaklaşık 2 ml'lik likit kapasitesine sahiptir. Bu kapasite, kullanıcının kartuşu yeniden doldurmaya ihtiyaç duymadan önce önemli bir süre boyunca Pod Mod ve Elektronik Sigara kullanımı yapabilmesine imkan sağlar. Kartuşun yeniden doldurulması kolaydır ve kullanıcılar en sevdikleri e-Likit ve Salt Likit ile hızlı bir şekilde doldurabilirler. SMOK, Elektronik Sigara endüstrisinde çok çeşitli Elektronik Sigara ve Pod Mod ürünleri üreten tanınmış oldukça popüler bir markadır. SMOK Pod Kartuşunun içindeki atomizer Coili tipik olarak 0,15 - 1,8 ohm arasında bir direnç gücüne sahiptir. Bu direnç, cihazın düşük güç çıkışını korurken yeterli buhar üretmesini sağlar. Bu düşük güç çıkışı, cihazın pilinin çok daha uzun süre dayanması anlamına geldiğinden önemli bir avantajdır. SMOK Pod Kartuşu, hem dayanıklı hem de hafif olan yüksek kaliteli, gıda sınıfı özel plastikten yapılmıştır. Kartuş şeffaftır, bu da kullanıcıların kartuşta ne kadar Salt Likit veya e-Likit kaldığını her an görmelerini sağlar. Kartuşun ağızlığı plastikten yapılmıştır ve rahat bir Pod Mod deneyimi sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. SMOK Pod Kartuşu, SMOK Pod sistemi ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bazı kartuşlar tasarımlarına bağlı olarak diğer cihazlarla uyumlu olabilir. Satın almadan önce kartuşun uyumluluğunu kontrol etmek önemlidir. SMOK Pod Kartuşu, geleneksel tütün ve mentolden meyveli ve tatlı aromalara kadar çeşitli aroma seçenekleri de mevcuttur. Bazı markalar, 0-50mg/ml arasında değişen bir nikotin gücü sağlar. SMOK Pod kartuş, makul miktarda buhar üretir, ancak SMOK Pod Kartuşun ürettiği miktar cihaza ve kullanılan Salt Likit veya e-likide bağlı olarak değişebilir. Kullanıcılar, Pod Mod deneyimlerini özelleştirmek ve buhar üretimini artırmak yada azaltmak için hava akışını ayarlayabilirler. SMOK Coilleri, SMOK Pod Kartuşunda kullanılan ısıtma elemanlarıdır. Salt Likit veya e-likidi ısıtmaktan ve buhara dönüştürmekten sorumludurlar. SMOK coilleri, kanthal, paslanmaz çelik ve nikel-krom dahil olmak üzere yüksek kaliteli özel malzemelerden yapılmıştır. Bu malzemeler dayanıklı ve uzun ömürlüdür ve coillerin istikrarlı bir Elektronik Sigara deneyimi sunmasını sağlar. En sevdiğiniz SMOK Pod Kartuş ürünlerini %100 orijinallik garantisi ve hızlı kargo seçeneği ile tüm Türkiye'den tek bir tık ile www.juulpodmod.com web sayfası üzerinden kapıda ödeme avantajı ile sipariş edebilir, ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı