Vapeaze Breeze 600

Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod Elektronik Sigara, oldukça popüler bir tek kullanımlık Pod Mod’dur. Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod, Kullan At Pod Mod kullanıcıları için Salt Likit tanklarını yeniden doldurma veya coilleri değiştirme işiyle uğraşmak zorunda kalmadan en sevdikleri Salt Likitlerinin tadını çıkarmanın en keyifli yolunu sunar. Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod Elektronik Sigara, zarif küçük boyutu ile cebinize veya çantanıza kolayca sığabilecek ergonomik ve hafif bir cihazdır.

Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod, 600 puff'a kadar dayanabilen 600mAh pil ile çalışır. Bu da, Kullan At Pod Modunuzu bir gün boyunca hiç bir sorun yaşamadan keyifle kullanabileceğiniz anlamına gelir. Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod, 2 ml Salt Likit içeren önceden doldurulmuş kartuşu ile birlikte gelir. Bu kartuşların çeşitli aromaları da ve nikotin güçleri de mevcuttur, bu da tercihlerinize uygun bir aroma bulabilmenizi kolaylaştırır. Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod'un kullanımı çok kolaydır, hiçbir düğme yada aparat yoktur. Pod mod cihazı etkinleştirmek ve Kullan At Pod Mod kullanmaya başlamanız için ağızlıktan nefes almanız yeterli olacaktır. Vapeaze Breeze 600 cihazındaki Kartuştaki Salt Likit bittiğinde, Pod Modu kolayca atabilir ve yenisiyle değiştirebilirsiniz. Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod'un kompakt,küçük ve hafif tasarımı, onu yanınızda her yere götürebileceğiniz son derece taşınabilir bir Kullan At Pod Mod haline getirir. Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod'un önceden doldurulmuş kartuşları ve tek kullanımlık tasarımı, cihazı kolay ve sorunsuz bir Kullan At Pod Mod deneyimi isteyen pod mod kullanıcıları için oldukça uygun bir cihaz haline getirir. Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod, meyve, mentol, tütün ve tatlı aromaları da dahil olmak üzere çok farklı aromaları da mevcuttur. Bu, zevkinize ve tercihlerinize uygun bir aroma bulabileceğiniz anlamına gelir. Düzenli bakım gerektiren geleneksel Elektronik Sigaraların aksine, Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod tamamen tek kullanımlık bir cihazdır. Bu, coilleri değiştirmek, kartuşları yeniden doldurmak veya cihazınızı temizlemek konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Vapeaze Breeze 600 Kullan At Pod Mod tüm sevilen seçenekleri ile birlikte www.juulpodmod.com web sayfasında satışta. Kapıda ödeme avantajı ile birlikte tüm Türkiye'den sipariş verebilir ve Kullan At Pod Mod keyfinize istediğiniz an başlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı