Voopoo Kartuş

415,00 TL
Voopoo Ito Coil,keyfli lezzeti ve yoğun buharlı aroma sağlamak için olmazsa olmaz olan bu ürünü MUTLAKA SATIN ALIN KONFORUN KEYFİNİ YAŞAYIN!!!
(1)
360,00 TL
Voopoo Argus Kartuş,pod mod kullanımını daha uzun ve daha güvenilir kılan bu yüksek kaliteli ürünü mutlaka sizde kullanın ÜRÜNÜ KULLANMA AYRICALIĞINI YAŞAYIN!
(1)
420,00 TL
Voopoo Pnp-TW Coil,kullanılan malzeme kalitesi itibari ile rakiplerini geride bırakan ve kullanımı en üst seviyeden destekleyen bu ürünü MUTLAKA KULLANIN!!!
(7)
365,00 TL
Voopoo TPP Coil,kaliteli sağlam dayanıklı malzemeden meydana genel ürün en güncel teknoloji ile üretilmiş olup kesintisiz içim sağlayan ÜRÜNÜ SİZ DE DENEYİN!!!
(1)
290,00 TL
Voopoo TPP Pod Kartuş, yüksek teknoloji ile üretilmiş bu kaliteli ürünü alıp sorunsuz bir pod mod içiminin keyfini yaşayın FIRSATI KAÇIRMAYIN HEMEN SİZ DE SİPARİŞ VERİN!!!
(1)
340,00 TL
Voopoo Argus Air Kartuş,yüksek kalitesi ve muhteşem performansı ile kullanıcıların favorisi olan DAYANIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜ ÜRÜNÜ HEMEN SİZ DE SİPARİŞ VERİN!!!
Voopoo mtl pod
YAKINDA
Satılık!
(6)
340,00 TL
Voopoo PnP Mtl Kartuş 2 mL kapasiteli, PnP coil uyumluluğuna sahip ve uzatılmış MTL Damla Ucu ile donatılmıştır.

Voopoo, Elektronik Sigara endüstrisinde yüksek kaliteli Elektronik Sigara ve Pod Mod ürünleri üreten, piyasanın en tanınmış markaları arasında yer alır. Popüler ürünlerinden biri Voopoo Pod Kartuşu ve Coillerdir. Voopoo Pod Kartuşları, popüler Voopoo Vinci ve Voopoo Drag serileri de dahil olmak üzere bir dizi Voopoo cihazıyla uyumlu olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu Kartuşların farklı kapasiteleri de ve tasarımları da mevcuttur ve kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri pek çok seçenek sunar. Voopoo Pod Kartuşları, dayanıklılık ve uzun ömürlülük sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden en son teknoloji kullanılarak yapılmıştır. Buna ilaveten Voopoo Pod Kartuşlar sızdırmaz olacak şekilde tasarlanmıştır. Voopoo pod kartuşlarının en önemli özelliklerinden biri de yenilikçi hava akış sistemidir. Bu, kullanıcıların hava akışını tercihlerine göre ayarlamalarına olanak tanır. Voopoo Coilleri, Elektronik Sigara ve Pod Mod cihazlarının önemli bileşenlerindendir. Bu Coiller e-likidin veya Salt Likidin ısıtılmasından ve buhara dönüştürülmesinden sorumludur. Voopoo Coilleri, kusursuz Elektronik Sigara deneyimini etkileyebilecek farklı stillerde ve direnç seviyelerinde üretilmiştir.

Voopoo Coiller, uzun ömürlülük ve dayanıklılık sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden özel olarak yapılmıştır. Bu Coiller kullanıcıların gerektiğinde rahatça değiştirmelerini sağlayabilecek şekilde üretilmişlerdir. Voopoo Coil'lerin benzersiz özelliklerinden biri de mesh teknolojisini kullanmalarıdır. Bu teknoloji, Salt Sikit veya e-Likiti ısıtmak için daha geniş bir yüzey alanı sağlar, bu da daha eşit ve lezzetli bir Pod Mod deneyimi yaşanmasına imkan verir. Mesh teknolojisi ayrıca kuru vuruşları önlemeye yardımcı olur ve Coilin ömrünü uzatır. Voopoo Pod Kartuşları ve Coilleri, yenilikçi hava akış sistemi ve örgü teknolojisinin kullanımı Voopoo'yu sektördeki diğer markalardan ayırmaktadır. Dayanıklı malzemeleri ve sızdırmaz tasarımları ile Voopoo Pod Kartuşları ve Coilleri,ultra lezzetli ve dengeli boğaz vurumuna sahip ve keyifli bir Elektronik Sigara deneyimi arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. www.juulpodmod.com web sayfasından en son çıkan Elektronik Sigara, Pod Mod, Coil ve Pod Kartuşlarını güvenle satın alabilir, en sevdiğiniz Voopoo ürünlerine kapıda ödeme avantajı ile sorunsuz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı